Mahjong - Fun Games free

Zeka Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23 MB
  • Version 1.19.3166
  • Dil Türkçe
  • Firma Fun Games free
Mahjong, yıllardır popülerliğinden eksilmeden oyuncuların ilgisini çekmeyi başaran başarılı bir bulmaca oyunudur.

Mahjong, dünyanın her yerinde en popüler ücretsiz tahta oyunlarından biri halinde olmaya devam ediyor. Japon figürleri üzerine tasarlanan bu başarılı eşleştirme mobil oyununda kendi hafızanızı kullanarak tahtayı temizlemeye çalışacaksınız. Yıllardır oyun piyasasının en başarılı oyunlarından biri olarak devam eden Mahjong oyunu farklı içerikleri ile dikkat çekmektedir. 

Oyunda yer almak isterseniz Android cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu eğlenceli Mahjong mobil oyununda zaman geçirmek sizi oldukça eğlendirecektir. Sadece zamanınızı ayırın ve mahjong yolculuğunuzun tadını çıkarın ve hepsini eşleştirerek platformu temizleyin. Bu büyülü mahjong solitaire oyununda herkese meydan okuma sizi bekliyor.

Canınız sıkıldığında cep telefonunuzdan oynayabileceğiniz Mahjong eşleştirme oyunu ile keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Özel oyun tasarımını asla bozmayan bir oyun niteliği taşıması da oyunun kalitesini arttırmaktadır. Eğer bulmaca, strateji, hafıza ve beyin eğitimini seviyorsanız, bulmaca, satranç, majong, kelime arama, solitaire ve sabır gibi oyunlara meydan okursanız Mah-jong'u seveceksiniz. Puanları toplayacak ve daha fazla oynamak isteyeceksiniz. 

 

Mahjong - Fun Games free indir